Ingrediënten
Meer inspiratie
Meer inspiratie
Aantal personen
2
2
1 l
350 g
250 g
100 g
100 g
40 g
15 g
15 g
1 teen
50 g
5 el
500 g
staafmixer met hakmolen
Bak de ciabattina’s af volgens de aanwijzing op de verpakking. Verkruimel de bouillonblokjes boven een pan met het water. Voeg de soepgroente toe en breng aan de kook. Laat 5 min. op laag vuur koken. Voeg de tuinerwten, babyspinazie en vermicelli toe en kook in 5 min gaar.
Verhit ondertussen een koekenpan zonder olie of boter op middelhoog vuur en rooster de pijnboompitten 2-3 min. Laat op een bord afkoelen.
Haal de blaadjes van de takjes munt en basilicum. Snijd de knoflook fijn. Snijd de kaas grof. Maal de pijnboompitten, kruiden, knoflook, kaas en de olie in het hakmolentje tot een pesto. Voeg eventueel 1 el water toe (per 4 personen) om de pesto dunner te maken. Breng op smaak met peper.
Schep de soep in kommen. Halveer de burrata en leg op de soep. Verdeel de muntpesto erover. Snijd het brood in plakken en serveer met de soep.