Halloween pokébowl
Je hoeft niet bang te zijn, deze spookébowl is alleen maar griezelig lekker!

Advertentie
Ingrediënten
- 250 g sushirijst
- 60 ml Saitaku rijstazijn
- 2 eetrijpe avocado's
- 1 norivel
- 150 g peen julienne
- 150 g warmgerookte zalmflakes
- 200 g koelverse sojabonen
- 250 g verse surimisnippers
- 300 g gesneden rodekool
Keukenspullen
- 4 half diepe borden
Advertentie
Bereiden
- Kook de sushirijst volgens de aanwijzingen op de verpakking. Roer de rijstazijn erdoor en laat 2 uur afkoelen.
- Snijd de avocado overlangs doormidden. Verwijder de pit en schep het vruchtvlees met een lepel uit de schil. Snijd in dunne plakjes.
- Vorm met natte handen van de rijst 8 ovaaltjes, dit worden de spooklichamen. Knip uit het norivel 16 kleine ovaaltjes (de oogjes) en 8 grote ovalen (de mond). Plak de oogjes en mondjes op de spookjes. Zet 2 spookjes in elk half diep bord tegen de rand.
- Verdeel in componenten de peen julienne, zalm, sojabonen, surimi en rodekool in een ronde naast de spookjes. Leg in het midden van het bord de avocadoplakjes.
combinatietip:
Lekker met limoen en sojasaus.
Advertentie
Voedingswaarden (per eenpersoonsportie)
- energie 645 kcal
- eiwit 25 g
- koolhydraten 71 g
-
vet 27 g
waarvan verzadigd 4 g - natrium 760 mg
- vezels 10 g
Ook te zien in
Halloween pokébowl
terug naar receptLet op! Je wijkt af van het aantal personen waarvoor dit recept ontwikkeld is. Bereiding, video, kook- en oventijden en keukenspullen kunnen hierdoor ook afwijken. Lees de tips
Halloween pokébowl
- 250 g sushirijst
- 60 ml Saitaku rijstazijn
Kook de sushirijst volgens de aanwijzingen op de verpakking. Roer de rijstazijn erdoor en laat 2 uur afkoelen.
- 2 eetrijpe avocado's
Snijd de avocado overlangs doormidden. Verwijder de pit en schep het vruchtvlees met een lepel uit de schil. Snijd in dunne plakjes.
Vorm met natte handen van de rijst 8 ovaaltjes, dit worden de spooklichamen.
- 1 norivel
Knip uit het norivel 16 kleine ovaaltjes (de oogjes) en 8 grote ovalen (de mond). Plak de oogjes en mondjes op de spookjes.
Zet 2 spookjes in elk half diep bord tegen de rand.
- 150 g peen julienne
- 150 g warmgerookte zalmflakes
- 200 g koelverse sojabonen
- 250 g verse surimisnippers
- 300 g gesneden rodekool
Verdeel in componenten de peen julienne, zalm, sojabonen, surimi en rodekool in een ronde naast de spookjes.
Leg in het midden van het bord de avocadoplakjes.
combinatietip:
Lekker met limoen en sojasaus.