Gefrituurde ravioli met tomatendip

Verrassend anders: ravioli die je frituurt. Een dip erbij van tomaten en kappertjes... Borreltijd!

210 kcal

20 min. bereiden

4.2/5

(6)

Ingrediënten

Aantal personen

Aantal personen: 8

  • 3 trostomaten

  • 4 koelverse zongedroogde tomaten

  • 2 eetlepel kappertjes

  • 1 liter arachideolie

  • 250 gram verse ravioli 5 formaggio

Aan de slag

  1. Halveer de trostomaten en rasp ze op een grove rasp. Je houdt dan alleen het vel over, dat wordt niet gebruikt. Snijd de zongedroogde tomaten en kappertjes fijn. Schep samen met 1 el kappertjesvocht door de geraspte tomaten. Breng op smaak met peper.

  2. Verhit de arachideolie in een ruime pan of wok tot 180 °C. Je weet dat de olie heet genoeg is als een stukje brood dat je erin doet, meteen begint te bruisen. Frituur de ravioli in porties. Dan heeft de ravioli genoeg ruimte en daalt de temperatuur van de olie niet te veel. In ca. 3 min. is de pasta mooi goudbruin.

  3. Laat de pasta uitlekken op keukenpapier. Serveer direct met de dip.

Wat vond je van dit recept?

Voedingswaarden

energie210 kcal

koolhydraten18 g

natrium360 mg

eiwit4 g

vet13 g

waarvan verzadigd3 g

vezels2 g


Gerelateerde recepten

Gefrituurde ravioli met tomatendip

Verrassend anders: ravioli die je frituurt. Een dip erbij van tomaten en kappertjes... Borreltijd!

voorgerecht

8 personen

210 kcal

20 min. bereiden

Aan de slag

  • Halveer de trostomaten en rasp ze op een grove rasp. Je houdt dan alleen het vel over, dat wordt niet gebruikt. Snijd de zongedroogde tomaten en kappertjes fijn. Schep samen met 1 el kappertjesvocht door de geraspte tomaten. Breng op smaak met peper.

  • Verhit de arachideolie in een ruime pan of wok tot 180 °C. Je weet dat de olie heet genoeg is als een stukje brood dat je erin doet, meteen begint te bruisen. Frituur de ravioli in porties. Dan heeft de ravioli genoeg ruimte en daalt de temperatuur van de olie niet te veel. In ca. 3 min. is de pasta mooi goudbruin.

  • Laat de pasta uitlekken op keukenpapier. Serveer direct met de dip.

Lekker van Albert Heijn: /allerhande

Ingrediënten

(Op basis van 8 personen)

3 trostomaten

4 koelverse zongedroogde tomaten

2 el kappertjes

1 l arachideolie

250 g verse ravioli 5 formaggio

Dit heb je nodig