Een afbeelding van Etos Paracetamol/vitamine C 500/50 mg drank

Etos Paracetamol/vitamine C 500/50 mg drank

10 sachets
5.29
10 sachets
  • Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).
  • De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
  • Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.
  • Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van ma.- vr. van 9.30 tot 16.00 uur.
  • We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Omschrijving

  • Etos Paracetamol/Vitamine C 500/50 mg
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
sachet

Inhoud en gewicht

10 Stuks

Ingrediënten

Samenstelling

Werkzame stof: paracetamol, 500, mg, ascorbinezuur, 50, mg.

Gebruiksinstructies: -Gebruiksbeperking: Wees voorzichtig met gebruik bij een nier- of leverstoornis, overmatig alcohol gebruik, diabetes mellitus, intolerantie bepaalde suikers en Fenylketonurie.Contra-indicatie: Allergie voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.Indicatie: Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.

Leeftijdsindicatie:
vanaf 12 jaar
Dosering:
Dosering: 1 sachet
Max. Dagdosering: 6 sachets per dag
Dosering: 4 uur tussenpozen aanhouden; inhoud oplossen in 150 ml warm water, goed roeren en direct opdrinken. De aangegeven dosering per 24 uur niet overschrijden vanwege het risico op ernstige schade aan de lever. Bij verergering klachten of bij aanhoudende pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij aanhoudende koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen. Zonder advies arts niet langer gebruiken dan 14 dagen.

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
- Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
- Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
- Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
- Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.

Te gebruiken tijdens zwangerschap:
Mogelijk
Te gebruiken tijdens borstvoeding:
Mogelijk

Bewaaradvies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking.Houdbaarheid: -Verwijderinstructies: Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak

Afleverstatus:
Algemeen Verkrijgbaar (AV)
Registratienummer:
RVG - Register Verpakte Geneesmiddelen 101176

0