Tonijnburger met gebakken krieltjes, sperziebonen en romainesla

De V in deze gezonde AVG is voor vis. Namelijk: tonijnburger met gebakken krieltjes en sperziebonen. Als extra groen wat frisse romainesla erbij.

10 min. bereiden, 30 min. oventijd

0/5

(0)

Ingrediënten

Aantal personen

Dit heb je nodig

  • met bakpapier beklede bakplaat


Aan de slag

  1. Verwarm de oven voor op 200°C. Halveer de krieltjes en verdeel over een met bakpapier beklede bakplaat. Besprenkel met ¼ van de olie, breng op smaak met peper en bak ca. 30 min. in de oven.

  2. Snipper ondertussen de sjalotten en snijd de peterselie fijn. Laat de tonijn uitlekken en meng de tonijn met ¾ van de sjalot, de peterselie, het amandelmeel en de eieren. Breng op smaak met peper en vorm een burger per persoon van het mengsel.

  3. Meng de azijn met de dragon, de helft van de olie en peper tot een dressing en voeg de rest van de sjalot toe. Haal de blaadjes van de romainesla.

  4. Verhit de rest van de olie in de koekenpan op middelhoog vuur en bak de tonijnburgers in 8-10 min. gaar. Keer halverwege voorzichtig

  5. Maak ondertussen de sperziebonen schoon en kook 7 min. Giet af, breng op smaak met peper en eventueel zout en meng met ⅓ van de dressing. Meng de sla met de rest van de dressing.

  6. Rasp de knoflook en snijd de dille fijn. Roer door de yoghurt en breng op smaak met peper. Verdeel de krieltjes, burgers, sperziebonen en yoghurt over de borden. Serveer met de sla.

Wat vond je van dit recept?

Tonijnburger met gebakken krieltjes, sperziebonen en romainesla

De V in deze gezonde AVG is voor vis. Namelijk: tonijnburger met gebakken krieltjes en sperziebonen. Als extra groen wat frisse romainesla erbij.

Lekker van Albert Heijn: /allerhande

logo

Dit heb je nodig