Paprika-fetadip en artisjok-kaasdip uit de oven

Bugles en tortillachips die je in twee verschillende dips dipt: paprika-fetadip en artisjok-kaasdip. Dat is nog eens een borrelhapje waar je u tegen zegt.

420 kcal

15 min. bereiden

4.1/5

(24)

Ingrediënten

Aantal personen

Aantal personen: 6

  • 390 gram artisjokharten in blik

  • 0.5 eetlepel gedroogde oregano

  • 300 gram zuivelspread naturel

  • 75 gram pittige geraspte kaas 45+

  • 150 gram biologische Griekse feta

  • 295 gram gegrilde paprika's in pot

  • 10 gram verse koriander

  • 0.13 theelepel gerookte paprikapoeder

  • 185 gram tortillachips

  • 125 gram Lay's Bugles nacho cheese

Dit heb je nodig

  • ovenschaal S: 22 x 13 x 5 cm

  • staafmixer met hoge beker


Aan de slag

  1. Verwarm de oven voor op 180 °C. Snijd de artisjokharten fijn en meng met de oregano, ⅔ van de zuivelspread en de geraspte kaas in 1 ovenschaal. Breng op smaak met peper.

  2. Verkruimel de feta. Snijd de gegrilde paprika’s in blokjes van ca. 1 cm en de koriander fijn. Doe de paprika met de rest van de zuivelspread, feta, paprikapoeder en ¾ van de koriander in de hoge beker en pureer grof met de staafmixer. Breng op smaak met peper. Verdeel over de tweede ovenschaal.

  3. Bak de artisjok-kaasdip en paprika-fetadip ca. 15 min. in de oven. Bestrooi de paprika-fetadip met de rest van de koriander en serveer de dips met de tortillachips en bugles.

Wat vond je van dit recept?

Paprika-fetadip en artisjok-kaasdip uit de oven

Bugles en tortillachips die je in twee verschillende dips dipt: paprika-fetadip en artisjok-kaasdip. Dat is nog eens een borrelhapje waar je u tegen zegt.

Lekker van Albert Heijn: /allerhande

logo

Dit heb je nodig