Tortillaschotel met zoete aardappel, tomaat en avocado

Met deze tortillaschotel heb je in 15 min. een kom vol lekkers op je schoot en hoef je alleen nog maar op de bank te ploffen.

605 kcal

15 min. bereiden

4.3/5

(88)

Ingrediënten

Aantal personen

Aantal personen: 4

  • 2 tortillawraps

  • 1 eetlepel arachideolie

  • 400 gram zoete aardappelblokjes

  • 550 gram HAK Mexicaans gekruid tortillaschotel in zak

  • 2 eetrijpe avocado's

  • 300 gram snoepgroente tomatenmix

  • 150 gram paprika rauwkost

  • 75 gram geraspte cheddar

2021 week 41-44 - 2021 week 41-44

Aan de slag

  1. Bestrijk de wraps met de olie. Verhit een koekenpan zonder olie of boter en bak elke wrap in 5 min. op middelhoog vuur goudbruin en krokant. Keer halverwege. Neem uit de pan en laat afkoelen, scheur in stukken.

  2. Kook ondertussen de zoete-aardappelblokjes 5 min. en giet af. Verwarm de tortillaschotel 5 min. op laag vuur. Roer af en toe. Snijd de avocado’s overlangs doormidden en verwijder de pitten. Schep het vruchtvlees met een lepel uit de schil en prak fijn met een vork. Halveer de tomaatjes.

  3. Verdeel de tortillaschotel, zoete aardappel, avocado, tomaat en rauwkost in componenten over diepe kommen en bestrooi met de cheddar. Steek in elke kom een aantal stukjes krokante tortilla en serveer de bowls.

  • combinatietipLekker met limoenpartjes.

Wat vond je van dit recept?

Tortillaschotel met zoete aardappel, tomaat en avocado

Met deze tortillaschotel heb je in 15 min. een kom vol lekkers op je schoot en hoef je alleen nog maar op de bank te ploffen.

Lekker van Albert Heijn: /allerhande

logo

Dit heb je nodig