Een afbeelding van Roter Paracof

Roter Paracof

20 stuks
3.39
20 stuks

Roter paracof 500 mg tabletten bevat zowel paracetamol als coffeine. Coffeine kan het pijnstillend effect van paracetamol versterken. Makkelijk oplosbaar in water bij moeite met slikken.

  • Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).
  • De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
  • Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.
  • Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag, van 9:00u t/m 17:00u.
  • We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Omschrijving

  • Roter Paracof
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
tablet

Extra informatie

Roter paracof met 500 mg paracetamol kan helpen de acute pijn van bijvoorbeeld hoofdpijn, kiespijn, rugpijn, menstruatiepijn en koorts te verminderen. Daarnaast zorgt de toevoeging van 50 mg coffeine ervoor dat het pijnstillend effect van paracetamol kan worden versterkt.

De voordelen van Roter paracof paracof:

  • Helpt bij hoofdpijn, kiespijn, rugpijn, menstruatiepijn en koorts
  • Coffeine kan het pijnstillend effect van paracetamol versterken
  • Makkelijk oplosbaar in water

Geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter

Gebruik:

Roter paracof tabletten innemen met een ruime hoeveelheid water. Of laat de tabletten in water uiteen vallen, roer het goed om en drink het op. Aanbevolen dosering: kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve tablet per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag. kinderen van 9 tot 12 jaar: 1 tablet per keer. Maximaal 3 tot 4 keer per dag. kinderen van 12 tot 15 jaar: 1 tablet per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag. volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 1 tot 2 tabletten per keer. Maximaal 6 tabletten per dag. Het toedieningsinterval moet minstens 4 uur bedragen. Roter paracof 500 mg paracetamol is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter.

Inhoud en gewicht

20 Stuks

Ingrediënten

Samenstelling

Werkzame stof: coffeïne, 50, mg, paracetamol, 500, mg. Hulpstof: maiszetmeel, , gelatine (E441), , croscarmellose natrium (E468), Dit is een antiklontermiddel, magnesiumstearaat (E470B), Dit is een antiklontermiddel.

Gebruiksinstructies: -Gebruiksbeperking: Niet tegelijk met andere geneesmiddelen met paracetamol gebruiken, zie bijsluiter. Langdurig gebruik van pijnstillers kan pijnstiller-afhankelijke hoofdpijn veroorzaken. Paracetamol kan de testresultaten van verschillende laboratoriumtesten beïnvloeden. Geen alcohol gebruiken zolang u paracetamol gebruikt. Vermijd het gelijktijdig gebruik van producten met een grote hoeveelheid coffeïne ( zoals koffie, cola en energiedrankjes).Contra-indicatie: Niet gebruiken bij allergie voor één van de werkzame stoffen in dit geneesmiddel.Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Leeftijdsindicatie:
vanaf 12 jaar
Dosering:
Dosering: 1-2 tabletten per keer, afhankelijk leeftijd/gewicht
Max. Dagdosering: 4-6 tabletten per 24 uur, afhankelijk leeftijd en gewicht
Dosering: minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdsgroep, innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden. Dosering en maximale dagdosering zijn afhankelijk van leeftijd en lichaamsgewicht. Zie bijsluiter voor het juiste doseeradvies. Bij geen verbetering van de klacht niet langer gebruiken dan 3 dagen bij koorts en 5 dagen bij pijn, zonder overleg arts.

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
- Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
- Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
- Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
- Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.

Te gebruiken tijdens zwangerschap:
Nee
Te gebruiken tijdens borstvoeding:
Nee

Bewaaradvies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking op een droge plaats beneden de 25 °C.Houdbaarheid: Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op etiket achter 'EXP' staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.Verwijderinstructies: Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.

Afleverstatus:
Algemeen Verkrijgbaar (AV)
Registratienummer:
RVG - Register Verpakte Geneesmiddelen 28772=55048

93177