Een afbeelding van Roter Paracetamol 500mg tabletten

Roter Paracetamol 500mg tabletten

20 stuks
1.89
20 stuks

Roter paracetamol 500mg, tabletten, bestemd voor patienten met hoofdpijn, zenuwpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, spierpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spit.

  • Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).
  • De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
  • Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.
  • Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag, van 9:00u t/m 17:00u.
  • We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Omschrijving

  • Roter Paracetamol
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
tablet

Extra informatie

Roter paracetamol bevat 500 mg paracetamol en werkt pijnstillend en koortsverlagend. Paracetamol is de meest gebruikte en meest bekende pijnstiller.

De voordelen van Roter paracetamol paracetamol:

  • Pijnstillend en koortsverlagend
  • Helpt bij hoofdpijn, kiespijn, rugpijn, menstruatiepijn en koorts
  • Makkelijk oplosbaar in water
  • Voor kinderen vanaf 6 jaar.

Geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter

Gebruik:

Roter paracetamol 500 mg tabletten moeten met een ruime hoeveelheid water worden ingenomen. Aanbevolen dosering: kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve tablet van 500 mg, 4-6 maal per dag. kinderen van 9 tot 12 jaar: een tablet van 500 mg, 3-4 maal per dag. kinderen van 12 tot 15 jaar: een tablet van 500 mg 4-6 maal per dag. volwassenen: een of twee tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag. Het toedieningsinterval moet minstens 4 uur bedragen. Lees voor gebruik de bijsluiter.

Inhoud en gewicht

20 Stuks

Ingrediënten

Samenstelling

Werkzame stof: paracetamol, 500, mg. Hulpstof: maiszetmeel, , gelatine (E441), , croscarmellose natrium (E468), Dit is een antiklontermiddel, magnesiumstearaat (E470B), Dit is een antiklontermiddel.

Gebruiksinstructies: -Gebruiksbeperking: Lever- of nierstoornissen, fenylketonurie, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Niet samen met bepaalde andere geneesmiddelen en alcohol, zie bijsluiter. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.Contra-indicatie: Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Leeftijdsindicatie:
vanaf 6 jaar
Dosering:
Dosering: 0,5-2 afhankelijk leeftijd
Max. Dagdosering: 2-6, afhankelijk leeftijd
Dosering: minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdsgroep, innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden. Bij verergering klachten of bij aanhoudende pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij aanhoudende koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen. Zonder advies arts niet langer gebruiken dan 14 dagen.

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
- Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
- Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
- Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
- Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.

Te gebruiken tijdens zwangerschap:
Mogelijk
Te gebruiken tijdens borstvoeding:
Mogelijk

Bewaaradvies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.Houdbaarheid: Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op etiket achter 'EXP' staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.Verwijderinstructies: Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.

Afleverstatus:
Algemeen Verkrijgbaar (AV)
Registratienummer:
RVG - Register Verpakte Geneesmiddelen 28771

93175