Een afbeelding van Roter Paracetamol liquid caps 500mg

Roter Paracetamol liquid caps 500mg

20 stuks
5.59
20 stuks

Paracetamol kan helpen acute pijn te verlichten en de koorts te verlagen. Roter Paracetamol liquid caps zijn makkelijk in te nemen zachte capsules van 500mg paracetamol. Kan worden toegepast bij matige pijn en/of om koorts te verlagen.

  • Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).
  • De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
  • Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.
  • Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag, van 9:00u t/m 17:00u.
  • We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Omschrijving

  • Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
zachte capsule

Inhoud en gewicht

20 Stuks

Ingrediënten

Samenstelling

Werkzame stof: paracetamol, 500, mg. Hulpstof: sorbitol, Indien uw arts u heeft meegedeeld dat u bepaalde suikers niet verdraagt, neem dan contact op met uw arts voordat u dit geneesmiddel inneemt., lecithine (origine soja-olie), Gebruik dit geneesmiddel niet als u allergisch bent voor soja of pinda., macrogol 400, , macrogol 600, , gezuiverd water, , propyleenglycol en esters van propyleenglycol (orale inname), Dit middel bevat propyleenglycol, povidon (E1201), , silica (E551), , gelatine (E485), , glycerol (E422), , titaniumdioxide (E171), , medium chain triglycerides (proceshulpstof), proceshulpstof waarvan nog resten aanwezig kunnen zijn, sojalecithine (proceshulpstof), Proceshulpstof waarvan nog resten aanwezig kunnen zijn.

Gebruiksinstructies: -Gebruiksbeperking: Gebruik alleen na overleg met arts bij lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Niet samen gebruiken met alcohol. Bij veel en langdurig alcoholgebruik niet meer dan 2 gram paracetamol per dag gebruiken. Niet samen met bepaalde andere geneesmiddelen gebruiken, zie bijsluiter. Bij zwangerschap en borstvoeding zo kort mogelijk gebruiken en in de laagst mogelijke dosering.Contra-indicatie: Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.Indicatie: Bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts, zoals hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

Leeftijdsindicatie:
vanaf 9 jaar en gewicht vanaf 30 kg
Dosering:
Dosering: 1-2 capsules per keer, afhankelijk leeftijd en gewicht
Max. Dagdosering: 3-6 doseringen per 24 uur, afhankelijk leeftijd en gewicht
Dosering: minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdsgroep, innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden. Dosering en maximale dagdosering zijn afhankelijk van leeftijd en lichaamsgewicht. Zie bijsluiter voor het juiste doseeradvies. Bij geen verbetering van de klacht niet langer gebruiken dan 3 dagen bij koorts en 5 dagen bij pijn, zonder overleg arts.

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
- Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
- Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
- Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
- Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.

Te gebruiken tijdens zwangerschap:
Mogelijk
Te gebruiken tijdens borstvoeding:
Mogelijk

Bewaaradvies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.Houdbaarheid: -Verwijderinstructies: Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.

Afleverstatus:
Algemeen Verkrijgbaar (AV)
Registratienummer:
RVG - Register Verpakte Geneesmiddelen 120926

697460