Etos Ibuprofen liquid caps 200mg

20 stuks
3.07
20 stuks

Etos Ibuprofen Liquid Caps 200 mg wordt gebruikt voor de symptomatische korte-termijn behandeling van: - lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn - koorts en pijn in verband met verkoudheid.

  • Meer info? Bekijk hieronder de productinformatie
  • Persoonlijk advies nodig? Bel gratis: 0800-4040017. Wij zijn bereikbaar van ma t/m zo van 08.00 - 22.00.
  • http://www.thuisarts.nl/
  • Wij adviseren u alleen tot aanschaf en gebruik van een zelfzorgmedicijn over te gaan indien u goed geïnformeerd bent. De informatie op ah.nl vervangt niet het individueel advies van een arts, apotheker of drogist. Voor de volledige consumenten-informatie van een zelfzorgmedicijn, verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen. AH biedt deze verwijzingen, zoals het CGB, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie. Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.

omschrijving

  • Voor oraal gebruik. Niet kauwen. Lees voor gebruik de bijsluiter. Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

samenstelling

Hulpstoffen: Bevat sorbitol (E420) en soja lecithine. Zie bijsluiter voor verdere informatie.

te gebruiken bij

Etos Ibuprofen Liquid Caps 200 mg behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting door de reactie van het lichaam op pijn en hoge temperatuur te veranderen. Dit middel breekt gemakkelijk af in het lichaam en de werkzame stof, die wordt afgegeven door de capsule, wordt gemakkelijk geabsorbeerd in het lichaam om snel bij de pijnlijke plek te komen. Dit middel wordt gebruikt voor de symptomatische korte-termijn behandeling van: - lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn - koorts en pijn in verband met verkoudheid.

waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

Wanneer mag u dit middel niet gebruiken? - U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Deze stoffen kunt u vinden bij Samenstelling. - U heeft ooit last gehad van kortademigheid, astma, loopneus, zwelling of netelroos (huiduitslag met hevige jeuk en bultjes) nadat u acetylsalicylzuur (aspirine) of andere vergelijkbare pijnstillers (NSAID’s) heeft gebruikt - U heeft (of heeft twee of meerdere keren) een maagzweer of een maagbloeding gehad.

dosering

  • Gebruik dit geneesmiddel altijd precies zoals beschreven in deze bijsluiter of zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. Twijfelt u over het juiste gebruik? Neem dan contact op met uw arts of apotheker.
  • De aanbevolen dosering is, tenzij anders voorgeschreven door een arts:
  • * Volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht boven 40 kg:
  • Aanvangsdosis: Neem 1 of 2 capsules (200 mg of 400 mg ibuprofen) met water. Neem indien nodig extra doses van 1 of 2 capsules (200 mg of 400 mg ibuprofen) maar een totale dosis van 6 capsules in elke periode van 24 uur NIET overschrijden.
  • Voor de dosis van 200 mg dient de periode tussen twee innames niet minder dan 4 uur te zijn, voor de dosis van 400 mg dient het niet minder dan 6 uur te zijn.
  • * Kinderen vanaf 20 kg (rond 6 jaar oud) tot 39 kg lichaamsgewicht: dit middel dient alleen te worden gebruikt voor kinderen met ten minste 20 kg lichaamsgewicht. De maximale totale dagelijkse dosis ibuprofen is 20-30 mg per kg lichaamsgewicht, verdeeld in 3 tot 4 enkele doses. De maximaal aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden. Neem in een periode van 24
  • uur niet meer dan 30 mg/kg ibuprofen. De periode tussen twee innames dient niet minder dan 6 uur te zijn.
  • Voor dit middel kunt u de volgende doseringsinstructies gebruiken voor kinderen:
  • * Dosis bij lichaamsgewicht 20 kg-29 kg : 1 capsule (200 mg ibuprofen). Neem indien nodig na ten minste 8 uur nog een capsule in. Neem NIET meer dan 3 capsules (tot maximaal 600 mg ibuprofen) in een periode van 24 uur.
  • * Dosis bij lichaamsgewicht 30 kg-39 kg : 1 capsule (200 mg ibuprofen). Neem indien nodig nog een capsule in na ten minste 6 tot 8 uur. Neem NIET meer dan 4 capsules (tot maximaal 800 mg ibuprofen) in een periode van 24 uur.
  • Wijze van toediening:
  • Voor oraal gebruik en uitsluitend voor kortdurend gebruik. Niet kauwen.

Bewaren beneden 25°C. Bewaren in de oorspronkelijke verpakking.

688040