Een afbeelding van Sinaspril Vloeibare paracetamol 120mg

Sinaspril Vloeibare paracetamol 120mg

100 mlPrijs per LT 69,90
6.99
100 ml

Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Sinaspril Vloeibaar kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn bij kinderen.

  • Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).
  • De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
  • Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.
  • Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag, van 9:00u t/m 17:00u.
  • We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Omschrijving

  • Sinaspril vloeibaar
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
vloeibaar

Inhoud en gewicht

100 Milliliter

Ingrediënten

Samenstelling

Werkzame stof: paracetamol, 24, mg/ml.

Gebruiksinstructies: -Gebruiksbeperking: Lever- of nierfunctiestoornissen. Niet samen met bepaalde andere geneesmiddelen, zie bijsluiter. Kan rijvaardigheid,machinebediening beïnvloeden. Niet geschikt bij fructose-intolerantie, glucose-galactose-malabsorptiesyndroom of sucrase-isomaltase deficiëntie. Niet langer gebruiken dan 14 dagen. Bij kinderen tot 4 jaar niet langer gebruiken dan 2 dagen. Bij kinderen ouder dan 4 zo kort mogelijk gebruiken.Contra-indicatie: Overgevoelig voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Leeftijdsindicatie:
3 mnd-12 jaar. 3 - 12 jaren
Dosering:
Dosering: 2,5-15 ml, afhankelijk leeftijd
Max. Dagdosering: 10-90 ml, afhankelijk leeftijd
Dosering: 4 uur tussenpozen aanhouden, onverdund innemen, dosering afpassen met bijgeleverde maatlepel

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
- Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
- Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
- Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
- Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.

Te gebruiken tijdens zwangerschap:
Niet van toepassing
Te gebruiken tijdens borstvoeding:
Niet van toepassing

Bewaaradvies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.Houdbaarheid: -Verwijderinstructies: -

Afleverstatus:
Uitsluitend verkrijgbaar via Apotheek en Drogist (UAD)
Registratienummer:
RVG - Register Verpakte Geneesmiddelen 06251

93412