Een afbeelding van Citrosan Hete citroendrank

Citrosan Hete citroendrank

15 stuks
12.49
15 stuks
Na bezorging minimaal 9 dagen houdbaar
  • Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).
  • De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
  • Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.
  • Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van ma.- vr. van 9.30 tot 16.00 uur.
  • We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Omschrijving

  • Citrosan
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
sachet

Inhoud en gewicht

15 Stuks

Ingrediënten

Samenstelling

Werkzame stof: paracetamol 500 mg, ascorbinezuur 50 mg

Gebruiksinstructies: 4 uur tussen innames aanhouden; eventueel suiker toevoegen. Bij kinderen van 9 tot 12 jaar niet langer dan 3 dagen gebruiken. Bij geen verbetering van de klacht niet langer dan 14 dagen gebruiken zonder overleg met arts.Gebruiksbeperking: Ernstige lever-, nierstoornis een bloedziekte, Syndroom van Gilbert, als u veel alcohol gebruikt of medicijnen tegen epilepsie. Intolerantie bepaalde suikers en natriumbeperkt dieet. Niet samen met andere paracetamol bevattende middelen.Contra-indicatie: Allergie voor één van de werkzame stoffen in dit geneesmiddel.Indicatie: Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid

Leeftijdsindicatie:
vanaf 9 jaar
Dosering:
Dosering: 1-2, afhankelijk leeftijd
Max. Dagdosering: 3-6

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
- Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen.

Te gebruiken tijdens zwangerschap:
Mogelijk
Te gebruiken tijdens borstvoeding:
Mogelijk

Bewaaradvies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking op een droge plaats beneden de 25 °C.Houdbaarheid: -Verwijderinstructies: -

Afleverstatus:
Algemeen Verkrijgbaar (AV)
Registratienummer:
RVG - Register Verpakte Geneesmiddelen 06294

84593