Een afbeelding van Roter Paracof 500/50 mg tabletten

Roter Paracof 500/50 mg tabletten

20 stuks

Alleen in de winkel

2.49
20 stuks

Roter paracof 500 mg tabletten bevat zowel paracetamol als coffeine. Coffeine kan het pijnstillend effect van paracetamol versterken. De tabletten zijn makkelijk oplosbaar in water bij moeite met slikken.

  • Pijnstillend en koortsverlagend
  • Coffeine kan het pijnstillend effect van paracetamol versterken
  • Makkelijk in te nemen met water (ook oplosbaar in water)

Omschrijving

  • ROTER PARACOF
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
tablet

Extra informatie

Aanbevolen dosering: kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve tablet per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag kinderen van 9 tot 12 jaar: 1 tablet per keer. Maximaal 3 tot 4 keer per dag kinderen van 12 tot 15 jaar: 1 tablet per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 1 tot 2 tabletten per keer. Maximaal 6 tabletten per dag. Het toedieningsinterval moet minstens 4 uur bedragen. lees voor gebruik de bijsluiter.

Elk tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeine.

Inhoud en gewicht

20 Stuks

Ingrediënten

Samenstelling

Werkzame stof: coffeïne 50 mg, paracetamol 500 mg

Gebruiksinstructies: 4 uur tussenpozen aanhouden, innemen met ruime hoeveelheid waterGebruiksbeperking: Lever-/nierfunctiestoornissen. Schadelijk bij overmatig alcoholgebruik. Niet langer dan 14 dagen gebruiken, zonder overleg arts.Contra-indicatie: Allergie voor één van de werkzame stoffen in dit geneesmiddel.Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Leeftijdsindicatie:
vanaf 6 jaar
Dosering:
Dosering: 0,5-2, afhankelijk leeftijd
Max. Dagdosering: 2-6

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen.

Te gebruiken tijdens zwangerschap:
Mogelijk, zie bijsluiter
Te gebruiken tijdens borstvoeding:
Mogelijk, zie bijsluiter

Bewaaradvies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking op een droge plaats beneden de 25 °C.Houdbaarheid: Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op etiket achter 'EXP' staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.Verwijderinstructies: Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.

Afleverstatus:
Algemeen Verkrijgbaar (AV)
Registratienummer:
RVG nummer 28772=55048

93177