Allegra Fexotabs

20 stuks
12.49
20 stuks

Verlicht hooikoorts symptomen.

  • Werkt binnen 1 uur
  • 24 uur effectief
  • Maakt niet slaperig

Omschrijving

  • ALLEGRA FEXOTABS 120MG

Inhoud en gewicht

20 Stuk

Samenstelling

actief bestanddeel

Werkzame stof: fexofenadine hydrochloride 120 mg.

Te gebruiken bij

Gebruiksbeperking: Problemen met hart, lever of nieren. Als u bejaard bent. Bij gebruik maagtabletten met aluminium of magnesium 2 uur tussen de innames aanhouden.Contra-indicatie: 0- Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.Indicatie: Dit geneesmiddel verlicht de symptomen van hooikoorts (seizoensgebonden allergische rhinitis), zoals niezen, jeuk, loopneus of verstopte neus en jeukende, rode en tranende ogen.Gebruiksinstructies: tablet innemen met water. Bij geen verbetering klacht binnen 14 dagen, raadpleeg arts.

Dosering

  • Dosering: 1x per dag
  • Max. Dagdosering: 1 tablet

Bewaaradvies: Buiten het bereik en zicht van kinderen bewaren. Dit middel heeft geen speciale bewaarcondities.Houdbaarheid: Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op de verpakking achter 'Niet gebruiken na' of 'EXP' staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.Verwijderinstructies: Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.

  • RVG nummer 21624

726032