Etos Paracetamol caplet 500 mg BL50

50 stuks
1.55
50 stuks

Etos Paracetamol taplet 500mg bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

  • Meer info? Bekijk hieronder de productinformatie
  • Persoonlijk advies nodig? Bel gratis: 0800-4040017. Wij zijn bereikbaar van ma t/m zo van 08.00 - 22.00. Of kijk op http://www.thuisarts.nl/
  • Wij adviseren u alleen tot aanschaf en gebruik van een zelfzorgmedicijn over te gaan indien u goed geinformeerd bent. De informatie op ah.nl vervangt niet het individueel advies van een arts, apotheker of drogist. Voor de volledige consumenten-informatie van een zelfzorgmedicijn, verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen. AH biedt deze verwijzingen, zoals het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.

Omschrijving

  • Etos paracetamol ovale tablet

Inhoud en gewicht

50 Stuk

Samenstelling

actief bestanddeel

Werkzame stof: paracetamol 500 mg.

Te gebruiken bij

Gebruiksbeperking: Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Voorzichtig i.c.m. alcohol of bepaalde andere geneesmiddelen. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.Gebruiksinstructies: 4 uur tussenpozen aanhoudenContra-indicatie: -Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen.

Dosering

  • Max. Dagdosering: 2-6, afhankelijk leeftijd en gewicht
  • Dosering: 0,5-2, afhankelijk leeftijd

Houdbaarheid: Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op etiket achter 'EXP' staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.Verwijderinstructies: -Bewaaradvies: Buiten het bereik en zicht van kinderen bewaren. Dit middel heeft geen speciale bewaarcondities.

  • RVG nummer 27087=23569

120330637