Een afbeelding van Aspirine Pijnstiller100 mg

Aspirine Pijnstiller100 mg

20 stuks
4.69
20 stuks

Aspirine is een veelzijdige pijnstiller en werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend.

  • Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).
  • De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
  • Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.
  • Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag, van 9:00u t/m 17:00u.
  • We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Omschrijving

  • Aspirine 100
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
tablet

Extra informatie

Aspirine is een van de bekendste merken onder de pijnstillers en het alleroudste middel van bayer. Aspirine heeft een pijnstillend, koortsverlagende ontstekingsremmend effect. Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep nsaids (non-steroidal anti-inflammatory drugs). Nsaid's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol. Bij niet-bacteriele infecties is een nsaid zoals acetylsalicylzuur bijzonder geschikt vanwege de ontstekingsremmende en koortsverlagende werking.aspirine kan worden gebruikt bij bijvoorbeeld rugpijn, gewrichtspijn, nek- of schouderpijn en kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en klachten door griep en/of koorts of verkoudheid.

Inhoud en gewicht

20 Stuks

Ingrediënten

Samenstelling

Werkzame stof: acetylsalicylzuur, 100, mg. Hulpstof: cellulosepoeder, , maiszetmeel, .

Gebruiksinstructies: -Gebruiksbeperking: -Niet gebruiken bij kinderen met verschijnselen van griep of waterpokken, zonder overleg met arts. -Niet samen met bepaalde (recept)geneesmiddelen of alcohol gebruiken, zie bijsluiter -Dit middel kan astma-aanvallen, kramp aan de luchtwegen of andere overgevoeligheidsreacties veroorzaken, zie bijsluiter -Langdurig gebruik van pijnstillers kan hoofdpijn veroorzaken -Regelmatig gebruik kan de nieren beschadigenContra-indicatie: # Overgevoelig voor salicylzuurverbindingen of astma na gebruik andere NSAID's. Lever-, nier- en hartfunctiestoornissen; een bloedziekte of actieve bloeding. Gebruik methotrexaat en bloedstollingsremmende middelen. Laatste 3 mnd zwangerschap.Indicatie: Ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie.

Leeftijdsindicatie:
3-12 jaar. 3 - 12 jaren
Dosering:
Dosering: 4-6x per dag 1-3 tabletten, afhankelijk leeftijd
Max. Dagdosering: 7-15 tabletten per 24 uur verdeeld over 4-6 toedieningen
Dosering: De tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen; goed omroeren en opdrinken. Bij kleine kinderen de tabletten fijngemaakt met vloeistof toedienen; eventueel water laten nadrinken. Als een snel effect gewenst is, heeft toediening op de nuchtere maag, of tenminste een half uur voor de maaltijd de voorkeur. Wanneer maagklachten optreden, de tabletten tijdens of vlak na de maaltijd innemen. De tijd tussen twee innames moet bij kinderen minstens 4 uur bedragen. De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor kinderen in de ondergrens van de desbetreffende leeftijdscategorie. Bij kinderen tot 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken. Niet langer dan 14 dagen gebruiken, zonder advies arts.

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

- Dit geneesmiddel kan maagklachten veroorzaken, vooral bij lang gebruik. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
- Niet gebruiken als u onder controle staat bij de trombosedienst.
- Niet gebruiken bij kinderen jonger dan 3 jaar.
- Niet gebruiken zonder overleg met arts als u ook andere medicijnen gebruikt.
- Niet gebruiken zonder overleg met een arts bij hart- of vaatziekten, maag- of darmaandoeningen of een verhoogd risico hierop, astma of psoriasis.
- Niet gebruiken als u zwanger wilt worden, bij zwangerschap of borstvoeding.
- Niet gebruiken bij een slechte nier- of leverfunctie.
- Stop direct met het gebruik bij optreden van oorsuizen, gehoorverlies, duizeligheid of wondjes in de mond.

Te gebruiken tijdens zwangerschap:
Nee
Te gebruiken tijdens borstvoeding:
Nee

Bewaaradvies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.Houdbaarheid: Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op de verpakking achter 'Niet gebruiken na' of op de doordrukstrip na 'EXP' staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.Verwijderinstructies: Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.

Afleverstatus:
Uitsluitend verkrijgbaar via Apotheek en Drogist (UAD)
Registratienummer:
RVG - Register Verpakte Geneesmiddelen 01414

841979