Sinaspril Paracetamol 240mg zetpil voor 1-6 jaar
- Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).
- De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
- Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder.
- Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.
- Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag, van 9:00u t/m 17:00u.
- We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.
Omschrijving
- Sinaspril Paracetamol 240 mg zetpil
- Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
- Doseringsvorm:
- zetpil
Extra informatie
Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar.
De voordelen van Sinaspril paracetamol 240mg zetpil:
- Voor kinderen van 1 tot 6 jaar
- Bij koorts en bij pijn
- Actief bestanddeel is paracetamol
Gebruik:
Gebruiksaanwijzging: voor rectaal gebruik. Lees voor gebruik de bijsluiter. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. Dosering: 1 tot 2 jaar (10-12,5 kg): 1 zetpil per keer en maximaal 2-3 zetpillen per dag - 2 tot 4 jaar (12,5-17 kg): 1 zetpil per keer en maximaal 3 zetpillen per dag - 4 tot 6 jaar (17-22 kg): 1 zetpil per keer en maximaal 4 zetpillen per dag. Dit is een geneesmiddel.
Inhoud en gewicht
10 Stuks
Ingrediënten
Samenstelling
Werkzame stof: paracetamol, 240, mg.
620973