Een afbeelding van Sinaspril Paracetamol 240mg zetpil  voor 1-6 jaar

Sinaspril Paracetamol 240mg zetpil voor 1-6 jaar

10 stuks
5.99
10 stuks
  • Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).
  • De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
  • Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.
  • Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag, van 9:00u t/m 17:00u.
  • We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Omschrijving

  • Sinaspril Paracetamol 240 mg zetpil
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
zetpil

Extra informatie

Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar.

De voordelen van Sinaspril paracetamol 240mg zetpil:

  • Voor kinderen van 1 tot 6 jaar
  • Bij koorts en bij pijn
  • Actief bestanddeel is paracetamol

Gebruik:

Gebruiksaanwijzging: voor rectaal gebruik. Lees voor gebruik de bijsluiter. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. Dosering: 1 tot 2 jaar (10-12,5 kg): 1 zetpil per keer en maximaal 2-3 zetpillen per dag - 2 tot 4 jaar (12,5-17 kg): 1 zetpil per keer en maximaal 3 zetpillen per dag - 4 tot 6 jaar (17-22 kg): 1 zetpil per keer en maximaal 4 zetpillen per dag. Dit is een geneesmiddel.

Inhoud en gewicht

10 Stuks

Ingrediënten

Samenstelling

Werkzame stof: paracetamol, 240, mg.

Gebruiksinstructies: -Gebruiksbeperking: Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astmatisch zijn met allergie voor aspirine. Niet samen met bepaalde andere geneesmiddelen, zie bijsluiter.Contra-indicatie: Overgevoelig voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Leeftijdsindicatie:
1-6 jaar. 1 - 6 jaren
Dosering:
Dosering: 1
Max. Dagdosering: 2-4, afhankelijk leeftijd
Dosering: met puntzijde voorop anaal inbrengen, bevochtigen zetpil bevordert inglijden, 6 uur tussenpozen aanhouden. Dosering en maximale dagdosering is niet alleen afhankelijk van leeftijd, maar ook van lichaamsgewicht. Zie bijsluiter voor het juiste doseeradvies. Bij geen verbetering van de klacht niet langer gebruiken dan 5 dagen bij pijn en bij koorts niet langer dan 3 dagen, zonder overleg met arts.

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
- Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
- Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
- Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
- Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.

Te gebruiken tijdens zwangerschap:
Mogelijk
Te gebruiken tijdens borstvoeding:
Mogelijk

Bewaaradvies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.Houdbaarheid: Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op de verpakking achter 'Niet gebruiken na' of 'EXP' staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.Verwijderinstructies: Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.

Afleverstatus:
Algemeen Verkrijgbaar (AV)
Registratienummer:
RVG - Register Verpakte Geneesmiddelen 127861=22876

620973