Een afbeelding van Roter Paracetamol liquid caps 500 mg

Roter Paracetamol liquid caps 500 mg

20 stuks
4.59
20 stuks

Paracetamol kan helpen acute pijn te verlichten en de koorts te verlagen. Roter Paracetamol liquid caps zijn makkelijk in te nemen zachte capsules van 500mg paracetamol. Kan worden toegepast bij matige pijn en/of om koorts te verlagen.

  • Meer info? Bekijk hieronder de productinformatie
  • Persoonlijk advies nodig? Bel gratis: 0800-4040017. Wij zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00 - 17.00 uur. Of kijk op http://www.thuisarts.nl/
  • Wij adviseren u alleen tot aanschaf en gebruik van een zelfzorgmedicijn over te gaan indien u goed geinformeerd bent. De informatie op ah.nl vervangt niet het individueel advies van een arts, apotheker of drogist. Voor de volledige consumenten-informatie van een zelfzorgmedicijn, verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen. AH biedt deze verwijzingen, zoals het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.

Omschrijving

  • ROTER PARACETAMOL LIQUID CAPS 500 MG
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
zachte capsule

Inhoud en gewicht

20 Stuks

Ingrediënten

Samenstelling

Werkzame stof: paracetamol 500 mg

Gebruiksinstructies: capsule in geheel doorslikken met wat water; minimaal 4 uur tussen innames aanhoudenGebruiksbeperking: Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Niet in combinatie met alcohol of bepaalde andere geneesmiddelen. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.Contra-indicatie: Allergie voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.Indicatie: Bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts, zoals hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

Leeftijdsindicatie:
vanaf 9 jaar en gewicht vanaf 30 kg
Dosering:
Dosering: 1-2, afhankelijk leeftijd en gewicht
Max. Dagdosering: 3-6, afhankelijk leeftijd en gewicht

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen.

Te gebruiken tijdens zwangerschap:
Mogelijk, zie bijsluiter
Te gebruiken tijdens borstvoeding:
Mogelijk, zie bijsluiter

Bewaaradvies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.Houdbaarheid: -Verwijderinstructies: Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.

Afleverstatus:
Algemeen Verkrijgbaar (AV)
Registratienummer:
RVG nummer 120926

697460