AH De Bus

adres en contactgegevens

De Bus 38

5581GP Waalre

zaterdag van 08:00-21:00

0402213754

maandag

08:00 - 21:00

dinsdag

08:00 - 21:00

woensdag

08:00 - 21:00

donderdag

08:00 - 21:00

vrijdag

08:00 - 21:00

zaterdag

08:00 - 21:00

zondag

10:00 - 20:00

openingstijden

Deze week

Volgende week

maandag

08:00 - 21:00

08:00 - 21:00

dinsdag

08:00 - 21:00

08:00 - 21:00

woensdag

08:00 - 21:00

08:00 - 21:00

donderdag

08:00 - 21:00

08:00 - 21:00

vrijdag

08:00 - 21:00

08:00 - 21:00

zaterdag

08:00 - 21:00

08:00 - 21:00

zondag

10:00 - 20:00

10:00 - 20:00

diensten in deze winkel

Bol.com afhaalpunt

Tijdens het boodschappen doen je bol.com bestelling afhalen.

Bloemen en planten

Ook voor mooie bloemen en planten kun je bij ons terecht. Voor jezelf of om cadeau te geven.

Fotoservice

Foto's bestellen voor een scherpe prijs. En de beste inspiratie voor je mooiste foto's.

Geldautomaat

Voor contant geld kun je bij AH-winkels met een geldautomaat pinnen.

Loterijen

Loten van je favoriete loterij koop je bij AH-winkels met een servicebalie (assortiment kan verschillen per winkel).

OV-service

Voor het kopen en opladen van een anonieme OV-chipkaart of een wegwerpchipkaart.

Parkeren (gratis)

Het parkeerbeleid verschilt per AH-winkel.

Postservice

Om pakketten te versturen en op te halen en om postzegels te kopen.

Schoolcampus

De mooiste agenda's en schoolspullen van de enige echte V&D Schoolcampus koop je nu bij AH!

Stomerijservice

Je kleding schoon en fris met onze stomerijservice.

WiFi-service

Om gebruik te maken van boodschappenhulp Appie bieden we gratis draadloos internet aan.