Een afbeelding van Etos Kinderparacetamol zetpillen 240 mg

Etos Kinderparacetamol zetpillen 240 mg

10 stuks
2.29
10 stuks
  • Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-3510065. We zijn bereikbaar van ma.- vr. van 9.30 tot 16.00 uur. Of kijk op http://www.thuisarts.nl/
  • Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van een zelfzorgmedicijn over te gaan indien jij goed geïnformeerd bent. De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van een arts, apotheker of drogist.
  • Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder.
  • Lees voor gebruik de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).
  • AH biedt deze verwijzingen, zoals het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.

Omschrijving

  • Etos Kinderparacetamol zetpil 240 mg
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
zetpil

Inhoud en gewicht

10 Stuks

Ingrediënten

Samenstelling

Werkzame stof: paracetamol 240 mg

Gebruiksinstructies: met puntzijde voorop anaal inbrengen, bevochtigen zetpil bevordert inglijden, 6 uur tussenpozen aanhouden. Niet langer dan 2 dagen gebruiken bij kinderen jonger dan 4 jaar. Bij kinderen van 4 tot 6 jaar of ouder bij geen verbetering van de klacht niet langer gebruiken dan 5 dagen bij pijn en bij koorts niet langer dan 3 dagen, zonder overleg met arts. Maximale gebruiksduur is 14 dagen.Gebruiksbeperking: Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astmatisch zijn met allergie voor aspirine. Niet samen met bepaalde andere geneesmiddelen, zie bijsluiter.Contra-indicatie: Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit middel.Indicatie: Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Leeftijdsindicatie:
1-6 jaar. 1 - 6 jaren
Dosering:
Dosering: 1x
Max. Dagdosering: 2-4, afhankelijk leeftijd en gewicht

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts. Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts. Bij gebruik van pijnstillers gedurende meer dan 15 dagen per maand kan pijnstillerafhankelijke hoofdpijn ontstaan.

Te gebruiken tijdens zwangerschap:
Niet van toepassing
Te gebruiken tijdens borstvoeding:
Niet van toepassing

Bewaaradvies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.Houdbaarheid: Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op de verpakking achter 'Niet gebruiken na' of 'EXP' staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.Verwijderinstructies: Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.

Afleverstatus:
Algemeen Verkrijgbaar (AV)
Registratienummer:
RVG - Register Verpakte Geneesmiddelen 28649=24203

110327119