Een afbeelding van Etos Kinderparacetamol zetpillen 120 mg

Etos Kinderparacetamol zetpillen 120 mg

10 stuks

Alleen in de winkel

2.19
10 stuks
  • Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).
  • De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
  • Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.
  • Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van ma.- vr. van 9.30 tot 16.00 uur.
  • We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Omschrijving

  • Etos Kinderparacetamol zetpil 120 mg
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
zetpil

Inhoud en gewicht

10 Stuks

Ingrediënten

Samenstelling

Werkzame stof: paracetamol, 120, mg.

Gebruiksinstructies: -Gebruiksbeperking: Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astmatisch zijn met allergie voor aspirine. Niet samen met bepaalde andere geneesmiddelen, zie bijsluiter.Contra-indicatie: Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit middel.Indicatie: Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Leeftijdsindicatie:
3 maanden tot 1 jaar. 3 - 1 jaar
Dosering:
Dosering: 1x
Max. Dagdosering: 2-3, afhankelijk leeftijd en gewicht
Dosering: met puntzijde voorop anaal inbrengen, bevochtigen zetpil bevordert inglijden, 6 uur tussenpozen aanhouden. Niet langer dan 2 dagen gebruiken bij kinderen jonger dan 4 jaar. Bij kinderen van 4 tot 6 jaar of ouder bij geen verbetering van de klacht niet langer gebruiken dan 5 dagen bij pijn en bij koorts niet langer dan 3 dagen, zonder overleg met arts. Maximale gebruiksduur is 14 dagen.

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
- Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
- Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
- Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
- Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.

Te gebruiken tijdens zwangerschap:
Niet van toepassing
Te gebruiken tijdens borstvoeding:
Niet van toepassing

Bewaaradvies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.Houdbaarheid: -Verwijderinstructies: Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.

Afleverstatus:
Algemeen Verkrijgbaar (AV)
Registratienummer:
RVG - Register Verpakte Geneesmiddelen 28648=24202

0