Een afbeelding van AH Ibuprofen liquid caps 400mg

AH Ibuprofen liquid caps 400mg

20 stuks
4.99
20 stuks
  • Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).
  • De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
  • Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.
  • Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag, van 9:00u t/m 17:00u.
  • We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Omschrijving

  • AH ibuprofen liquid caps 400 mg capsules
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
liquid capsule

Inhoud en gewicht

20 Stuks

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is ibuprofen. De andere stoffen in dit middel zijn: Macrogol 600, Kaliumhydroxide, Gezuiverd water; Capsule wand: Gelatine, vloeibaar sorbitol, gedeeltelijk gedehydreerd (E420); Inkt: Opacode WB zwart NS-78-17821, bevat: zwart ijzeroxide, HPMC 2910/Hypromellose 6cP.

Samenstelling

Werkzame stof: ibuprofen 400 mg

Gebruiksinstructies: niet gebruiken bij gewicht lager dan 40 kg; 6 uur tussenpozen aanhouden; innemen met water, niet kauwenGebruiksbeperking: Indien dit geneesmiddel langer dan 3 dagen moet worden gebruikt door adolescenten of indien symptomen verergeren, dient een arts geraadpleegd te worden.Contra-indicatie: Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Ooit last gehad van kortademigheid, astma, loopneus, zwelling of netelroos (huiduitslag met hevige jeuk en bultjes) nadat acetylsalicylzuur (aspirine) of een andere vergelijkbare pijnstillers (NSAID’s) is gebruikt. Voorgeschiedenis met maagzweer,maagbloeding , maagdarmbloeding of –perforatie. Ernstige lever-, nier- of hartproblemen. Bloeding in (bloedvaten)hersenen of andere actieve bloeding of onbekende stoornis in bloedaanmaak. Ernstige uitdroging. Gedurende laatste drie maanden zwangerschap. Als u al andere NSAID pijnstillers gebruikt (inclusief COX-2 remmers) of als u aspirine gebruikt in een dosering van meer dan 75 mg per dag. Adolescenten met een lichaamsgewicht lager dan 40 kg en bij kinderen.Indicatie: Te gebruiken om verschijnselen van lichte tot matige pijn, zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn te verlichten en koorts en pijn bij verkoudheid te verminderen.

Leeftijdsindicatie:
vanaf 12 jaar
Dosering:
Dosering: 1
Max. Dagdosering: 3
Bereiding:
Albert Heijn Ibuprofen liquid caps bevat een medicijn genaamd ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij pijn en koorts. Albert Heijn Ibuprofen liquid caps wordt gebruikt bij volwassenen en adolescenten met een lichaamsgewicht van 40 kg of zwaarder (12 jaar of ouder) om: - verschijnselen van lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn te verlichten, en - koorts en pijn bij verkoudheid te verminderen.

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

Voor gebruik met arts overleggen bij: hart- of vaatziekten, maag- of darmaandoeningen of verhoogd risico hierop, bij slechte nierfunctie, astma, zwangerschap, psoriasis, gebruik andere medicijnen of bij een leeftijd ouder dan 70 jaar.

Te gebruiken tijdens zwangerschap:
Mogelijk
Te gebruiken tijdens borstvoeding:
Mogelijk

Bewaaradvies: Buiten het bereik en zicht van kinderen bewaren. Dit middel heeft geen speciale bewaarcondities.Houdbaarheid: -Verwijderinstructies: Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.

Leverancier

Albert Heijn B.V.
Provincialeweg 11, 1506 MA ZAANDAM, Nederland
https://www.ah.nlhttps://www.ah.be
Afleverstatus:
Uitsluitend verkrijgbaar via Apotheek en Drogist (UAD)
Registratienummer:
RVG - Register Verpakte Geneesmiddelen 117587

842002