Een afbeelding van Finimal Paracetamol/coffeïne 500/50 mg

Finimal Paracetamol/coffeïne 500/50 mg

50 stuks
Nieuw
5.89
50 stuks

Finimal betekent: einde aan de pijn. Finimal heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking.

  • Pijnstillend
  • Koortsverlagend

Omschrijving

  • FINIMAL
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
tablet

Extra informatie

Finimal betekent: einde aan de pijn. finimal heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. finimal behoort tot de pijnstillers die zeer zelden maag- en darmproblemen veroorzaken bij gebruik volgens de bijsluiter. Een tablet Finimal bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeine. Finimal werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. pijn is een signaal dat er ergens in het lichaam iets niet optimaal functioneert. Dit kan worden veroorzaakt door bijvoorbeeld letsel, een verkeerde houding, druk of stofwisselingsprocessen. Pijn kan ons hinderen bij onze dagelijkse bezigheden. Ook kan het zijn dat we het deel van ons lichaam waar de pijn zit op een andere Manier of helemaal niet gebruiken. Zolang we ons bewust zijn van het feit dat pijn duidt op een niet optimale situatie in het lichaam, is het goed om te weten dat een pijnstiller iets aan de pijn kan doen. Een pijnstiller zoals Finimal kan er voor zorgen dat de pijn vermindert of dat pijn wat draaglijker wordt. Finimal behoort tot de pijnstillers die geen maag- en darmproblemen veroorzaken. finimal is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.

Inhoud en gewicht

50 Stuks

Ingrediënten

Samenstelling

Werkzame stof: coffeïne 50 mg, paracetamol 500 mg

Gebruiksinstructies: 4 uur tussenpozen aanhouden, innemen met ruime hoeveelheid waterGebruiksbeperking: Lever-/nierfunctiestoornissen. Schadelijk bij overmatig alcoholgebruik. Niet samen met bepaalde geneesmiddelen, zie bijsluiter Niet langer dan 14 gebruiken, zonder overleg met arts.Contra-indicatie: Allergie voor één van de werkzame stoffen in dit geneesmiddel.Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Leeftijdsindicatie:
vanaf 6 jaar
Dosering:
Dosering: 0,5-2, afhankelijk leeftijd
Max. Dagdosering: 3-6

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen.

Te gebruiken tijdens zwangerschap:
Mogelijk, zie bijsluiter
Te gebruiken tijdens borstvoeding:
Mogelijk, zie bijsluiter

Bewaaradvies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.Houdbaarheid: Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op verpakking en inhoud na 'EXP' staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.Verwijderinstructies: Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.

Afleverstatus:
Uitsluitend verkrijgbaar via Apotheek en Drogist (UAD)
Registratienummer:
RVG nummer 06448

554332