AH Ibuprofen liquid caps 400 mg

20 stuks
4.19
20 stuks

Albert Heijn Ibuprofen liquid caps bevat een medicijn genaamd ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij pijn en koorts.

  • Meer info? Bekijk hieronder de productinformatie
  • Persoonlijk advies nodig? Bel gratis: 0800-4040017. Wij zijn bereikbaar van ma t/m zo van 08.00 - 22.00.
  • http://www.thuisarts.nl/
  • Wij adviseren u alleen tot aanschaf en gebruik van een zelfzorgmedicijn over te gaan indien u goed geïnformeerd bent. De informatie op ah.nl vervangt niet het individueel advies van een arts, apotheker of drogist. Voor de volledige consumenten-informatie van een zelfzorgmedicijn, verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen. AH biedt deze verwijzingen, zoals het CGB, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie. Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.

Omschrijving

Inhoud en gewicht

20 Stuk

Samenstelling

De werkzame stof in dit middel is ibuprofen. De andere stoffen in dit middel zijn: Macrogol 600, Kaliumhydroxide, Gezuiverd water; Capsule wand: Gelatine, vloeibaar sorbitol, gedeeltelijk gedehydreerd (E420); Inkt: Opacode WB zwart NS-78-17821, bevat: zwart ijzeroxide, HPMC 2910/Hypromellose 6cP.

actief bestanddeel

De werkzame stof in dit middel is ibuprofen. Elke capsule bevat 400 mg ibuprofen..

Te gebruiken bij

Albert Heijn Ibuprofen liquid caps bevat een medicijn genaamd ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij pijn en koorts. Albert Heijn Ibuprofen liquid caps wordt gebruikt bij volwassenen en adolescenten met een lichaamsgewicht van 40 kg of zwaarder (12 jaar of ouder) om: - verschijnselen van lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn te verlichten, en - koorts en pijn bij verkoudheid te verminderen.

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

Wanneer mag u dit middel niet gebruiken? - U bent allergisch (overgevoelig) voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten. Deze stoffen kunt u vinden onder Samenstelling. - Als u ooit last heeft gehad van kortademigheid, astma, loopneus, zwelling of (jeukende) huiduitslag nadat u acetylsalicylzuur (aspirine) of andere vergelijkbare pijnstillers (NSAID’s) heeft gebruikt. - Als u een voorgeschiedenis heeft van een maagdarmbloeding of -perforatie in samenhang met eerdere behandeling met NSAID’s. - Als u een maagzweer of maagbloeding heeft (of twee of meer episoden van een maagzweer of maagbloeding heeft gehad). - Als u een bloedstollingsstoornis heeft of als u een andere bloedingsstoornis heeft. - Als u een ernstige lever- of nierziekte of hartfalen heeft. - Als u een hersenbloeding of een andere actieve bloeding heeft. - Als bij u sprake is van niet-opgehelderde stoornissen in de bloedaanmaak. - Als u lijdt aan ernstige uitdroging (veroorzaakt door braken, diarree of onvoldoende vochtinname). - Tijdens de laatste drie maanden van de zwangerschap. - Als u al andere NSAID pijnstillers gebruikt (inclusief COX 2 remmers) of als u aspirine gebruikt in een dosering van meer dan 75 mg per dag. - Albert Heijn Ibuprofen liquid caps 400 mg, capsules, zacht mag niet worden gebruikt bij adolescenten met een lichaamsgewicht lager dan 40 kg en bij kinderen.

Dosering

  • Voor oraal gebruik en uitsluitend voor kortdurend gebruik.
  • Gebruik de laagste effectieve dosis voor de kortst mogelijke tijd die nodig is om de symptomen te verlichten.
  • * Volwassenen: Raadpleeg uw arts als u zich niet beter voelt of als u zich slechter voelt na 4 dagen voor pijn of na 3 dagen voor koorts en migraine.
  • * Adolescenten (12 – 18 jaar oud): Indien dit geneesmiddel langer dan 3 dagen moet worden gebruikt door adolescenten of indien symptomen verergeren, dient een arts geraadpleegd te worden.
  • Albert Heijn Ibuprofen liquid caps moet zonder te kauwen met voldoende water worden ingenomen.
  • Albert Heijn Ibuprofen liquid caps mag niet worden gebruikt door adolescenten met een lichaamsgewicht lager dan 40 kg en door kinderen.
  • De aanbevolen dosis voor volwassenen en adolescenten zwaarder dan 40 kg (12 jaar of ouder) is: 1 capsule (400 mg ibuprofen) tot maximaal drie capsules per dag, indien nodig. Neem alleen een zodanige hoeveelheid capsules om uw symptomen te verlichten en laat minstens 6 uur tussen elke inname.
  • Neem niet meer dan drie capsules (1200 mg ibuprofen) in binnen 24 uur.
  • RVG nummer 117587

842002