Een afbeelding van Roter Paracetamol junior 250 mg smelttabletten

Roter Paracetamol junior 250 mg smelttabletten

20 stuks
6.49
20 stuks

Roter paracetamol Junior instant smelttablet 250 mg banaan wordt gebruikt bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen.

  • Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).
  • De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
  • Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.
  • Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag, van 9:00u t/m 17:00u.
  • We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Omschrijving

  • Roter Paracetamol junior instant smelttablet 250 MG banaan
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
smelttablet

Extra informatie

Roter smelt paracetamol 250 mg Junior helpt bij hoofdpijn, kiespijn, pijn na inenting en koorts. Tevens handig voor onderweg, omdat je geen water nodig hebt. Ook zeer geschikt bij het moeite met slikken van tabletten. Paracetamol is de meest gebruikte en meest bekende pijnstiller.

De voordelen van Roter paracetamol paracetamol smelttablet 250 mg junior:

  • Helpt bij hoofdpijn, kiespijn, pijn na inenting en koorts
  • Smelt makkelijk in de mon dus gemakkelijk bij moeite met slikken
  • Handig voor onderweg
  • Een lekkere bananensmaak

Geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter

Gebruik:

Roter smelt paracetamol 250 mg Junior opzuigen. Het kan zonder water ingenomen worden. Aanbevolen dosering: kinderen van 4 tot 6 jaar: 1 tablet (250 mg) per keer. Maximaal 4 keer per dag. kinderen van 6 tot 9 jaar: 1 tablet (250 mg) per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag. kinderen van 9 tot 12 jaar: 2 tabletten (500 mg) per keer. Maximaal 3 tot 4 keer per dag. kinderen van 12 tot 15 jaar: 2 tabletten (500 mg) per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag. De tijd tussen de innames dient minimaal 4 uur te bedragen. Lees voor gebruik de bijsluiter.

Inhoud en gewicht

20 Stuks

Ingrediënten

Samenstelling

Werkzame stof: paracetamol, 250, mg.

Gebruiksinstructies: -Gebruiksbeperking: Lever- of nierinsufficiëntie, fenylketonurie. Niet i.c.m andere geneesmiddelen. Niet langer dan 3 dagen gebruiken, zonder overleg arts.Contra-indicatie: Allergie voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Fenylketonurie.Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Leeftijdsindicatie:
4-15 jaar. 4 - 15 jaren
Dosering:
Dosering: 1-2 tabletten per keer, afhankelijk leeftijd
Max. Dagdosering: 4-12, afhankelijk leeftijd en gewicht
Dosering: 4 uur tussenpozen aanhouden, tablet niet door de verpakking drukken, laten smelten op de tong, bij kinderen 4-6 jaar eerst oplossen in lepel water of melk voor toediening

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
- Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
- Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
- Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
- Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.

Te gebruiken tijdens zwangerschap:
Mogelijk
Te gebruiken tijdens borstvoeding:
Mogelijk

Bewaaradvies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking op een droge plaats beneden de 25 °C.Houdbaarheid: -Verwijderinstructies: -

Afleverstatus:
Uitsluitend verkrijgbaar via Apotheek en Drogist (UAD)
Registratienummer:
RVG - Register Verpakte Geneesmiddelen 28824

811572