Een afbeelding van Sinaspril Paracetamol 120 mg

Sinaspril Paracetamol 120 mg

16 stuks
4.79
16 stuks

Sinaspril kauwtabletten paracetamol 120 mg zijn er voor je kindje, als hij/zij last heeft van verkoudheid, koorts of griep. Sinaspril werkt snel en effectief.

  • Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).
  • De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
  • Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.
  • Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag, van 9:00u t/m 17:00u.
  • We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Omschrijving

  • Sinaspril Paracetamol 120 mg
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
kauwtablet

Extra informatie

Sinaspril paracetamol 12 mg kauwtabletten is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel beter zien! Met paracetamol kunnen pijn en koorts worden aangepakt.

De voordelen van Sinaspril paracetamol 120mg:

  • Geschikt voor kindjes vanaf 3 maanden
  • Werkt snel bij koorts, griep, verkoudheid en bij pijn na inenting
  • De kauwtablet kan makkelijk worden fijn gekauwd om daarna door te slikken
  • Met een lekkere frisse pepermuntsmaak
  • Makkelijk te doseren door de breukstreepjes
  • De kauwtabletten kunnen worden fijngemaald om makkelijk te mengen met bijv. Yoghurt
  • Ook verkrijgbaar in de vloeibare Sinaspril 120mg paracetamol variant.

Gebruik:

De kauwtabletten mogen 4 tot 6 maal per etmaal (24 uur) worden ingenomen. Aanbevolen dosering: kinderen van 3 mnd. - 1 jaar: halve kauwtablet per keer kinderen van 1-2 jaar: 1 kauwtablet per keer kinderen van 2-4 jaar: 1-1halve kauwtablet per keer kinderen van 4-6 jaar: 1halve kauwtablet per keer kinderen van 6-9 jaar: 2 kauwtabletten per keer kinderen van 9-12 jaar: 3 kauwtabletten per keer. Sinaspril kauwtabletten bevatten glucose.

Inhoud en gewicht

16 Stuks

Ingrediënten

Samenstelling

Werkzame stof: paracetamol, 120, mg.

Gebruiksinstructies: -Gebruiksbeperking: Lever- of nierfunctiestoornissen. Niet samen met bepaalde geneesmiddelen, zie bijsluiter. Niet langer gebruiken dan 14 dagen. Bij kinderen tot 4 jaar niet langer gebruiken dan 2 dagen.Contra-indicatie: Overgevoelig voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Leeftijdsindicatie:
3 mnd-6 jaar. 3 - 6 jaren
Dosering:
Dosering: 0,5-3, afhankelijk leeftijd
Max. Dagdosering: 2-18, afhankelijk leeftijd
Dosering: 4 uur tussenpozen aanhouden, opkauwen of fijngemaakt met vloeistof innemen

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
- Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
- Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
- Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
- Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.

Te gebruiken tijdens zwangerschap:
Niet van toepassing
Te gebruiken tijdens borstvoeding:
Niet van toepassing

Bewaaradvies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.Houdbaarheid: -Verwijderinstructies: -

Afleverstatus:
Uitsluitend verkrijgbaar via Apotheek en Drogist (UAD)
Registratienummer:
RVG - Register Verpakte Geneesmiddelen 12941

803884