Advil Liquid caps 200 mg

10 stuks
3.07
10 stuks

Elke met vloeistof gevulde capsule bevat 200 mg ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroide anti-inflammatoire middelen (NSAIDs) worden genoemd. Deze middelen verlichten pijn en verminderen ontsteking, zwelling en koorts. Advil Liquid-Caps 200 is bedoeld voor de verlichting van lichte tot matige pijn, waaronder reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, voor de verlichting van koorts en de symptomen van verkoudheid en griep.

  • Meer info? Bekijk hieronder de productinformatie
  • Persoonlijk advies nodig? Bel gratis: 0800-4040017. Wij zijn bereikbaar van ma t/m zo van 08.00 - 22.00. Of kijk op http://www.thuisarts.nl/
  • Wij adviseren u alleen tot aanschaf en gebruik van een zelfzorgmedicijn over te gaan indien u goed geinformeerd bent. De informatie op ah.nl vervangt niet het individueel advies van een arts, apotheker of drogist. Voor de volledige consumenten-informatie van een zelfzorgmedicijn, verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen. AH biedt deze verwijzingen, zoals het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.

Omschrijving

  • ADVIL LIQUID-CAPS

Inhoud en gewicht

10 Stuk

Samenstelling

actief bestanddeel

Werkzame stof: ibuprofen 200 mg.

Te gebruiken bij

Gebruiksinstructies: 6-8 uur tussenpozen aanhouden; innemen met water, niet kauwenGebruiksbeperking: Intolerantie bepaalde suikers en noten of soja allergie. Kan vruchtbaarheid beïnvloeden. Voor 12-18 jaar niet langer dan 3 dagen gebruiken. Ouder dan 18 jaar niet langer dan 10 dagen gebruiken.Contra-indicatie: Kinderen jonger dan 12 jaar. Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelijke pijnstillers (NSAID's). Maagdarmbloeding , maagzweer, maagbloeding of-perforatie, lever-, nier- of hartfunctiestoornissen. Laatste 3 maanden zwangerschap.Indicatie: Voor de verlichting van lichte tot matige pijn, waaronderreumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn,voor de verlichting van koorts en de symptomen van verkoudheid en griep.

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

Voor gebruik met arts overleggen bij: hart- of vaatziekten, maag- of darmaandoeningen of verhoogd risico hierop, bij slechte nierfunctie, astma, zwangerschap, psoriasis, gebruik andere medicijnen of bij een leeftijd ouder dan 70 jaar.

Dosering

  • Max. Dagdosering: 6
  • Dosering: 1-2

Bewaaradvies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.Houdbaarheid: Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op verpakking en inhoud na 'EXP' staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.Verwijderinstructies: Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.

  • RVG nummer 25572

757870