Een afbeelding van AH Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg tabletten

AH Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg tabletten

20 stuks
1.59
20 stuks
  • Wij adviseren jou alleen tot aanschaf en gebruik van dit zelfzorgmedicijn over te gaan als jij goed geïnformeerd bent. Lees vooraf de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG).
  • De informatie op ah.nl vervangt niet het individuele advies van arts, apotheker of drogist. AH biedt verwijzingen, zoals naar het CBG, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie.
  • Voor waarschuwingen en gebruiksbeperkingen zie het tabje ‘gebruik’ hieronder.
  • Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.
  • Heb je meer informatie nodig? Onze gediplomeerde (assistent-)drogisten voorzien je graag van een persoonlijk advies. Bel gratis: 0800-4040017. We zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag, van 9:00u t/m 17:00u.
  • We adviseren niet verder te gaan met bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Op http://www.thuisarts.nl/ vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Omschrijving

  • AH Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg, tabletten
  • Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Buiten het zicht en gebruik van kinderen houden.
Doseringsvorm:
tablet

Inhoud en gewicht

20 Stuks

Ingrediënten

De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en coffeïne. De andere stoffen (hulpstoffen) in dit middel zijn: maïszetmeel, gelatine (E485), croscarmellosenatrium (E468), magnesiumstearaat (E470b).

Samenstelling

Werkzame stof: coffeïne 50 mg, paracetamol 500 mg

Gebruiksinstructies: 4 uur tussenpozen aanhouden, in geheel doorslikken, niet kauwen, met half glas waterGebruiksbeperking: Maagdarmzweren, lever-/nierfunctiestoornissen en epilepsie. Schadelijk bij overmatig alcoholgebruik. Zonder overleg met arts niet langer dan 5 dagen gebruiken.Contra-indicatie: Allergie voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Leeftijdsindicatie:
vanaf 12 jaar
Dosering:
Dosering: 1-2, afhankelijk leeftijd
Max. Dagdosering: 4-6, afhankelijk gewicht
Bereiding:
Bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

Gebruik niet meer dan 6 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen.

Te gebruiken tijdens zwangerschap:
Mogelijk
Te gebruiken tijdens borstvoeding:
Mogelijk

Bewaaradvies: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.Houdbaarheid: -Verwijderinstructies: Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.

Leverancier

Albert Heijn B.V.
Provincialeweg 11, 1506 MA ZAANDAM, Nederland
https://www.ah.nlhttps://www.ah.be
Afleverstatus:
Algemeen Verkrijgbaar (AV)
Registratienummer:
RVG - Register Verpakte Geneesmiddelen 100638

627230