AH Paracetamol/coffeïne 500/50 mg

20 stuks
1.02
20 stuks

Paracetamol wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

  • Meer info? Bekijk hieronder de productinformatie
  • Persoonlijk advies nodig? Bel gratis: 0800-4040017. Wij zijn bereikbaar van ma t/m zo van 08.00 - 22.00.
  • http://www.thuisarts.nl/
  • Wij adviseren u alleen tot aanschaf en gebruik van een zelfzorgmedicijn over te gaan indien u goed geïnformeerd bent. De informatie op ah.nl vervangt niet het individueel advies van een arts, apotheker of drogist. Voor de volledige consumenten-informatie van een zelfzorgmedicijn, verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen. AH biedt deze verwijzingen, zoals het CGB, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie. Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.

omschrijving

inhoud en gewicht

20 Stuk

samenstelling

De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en coffeïne. De andere stoffen (hulpstoffen) in dit middel zijn: maïszetmeel, gelatine (E485), croscarmellosenatrium (E468), magnesiumstearaat (E470b).

actief bestanddeel

De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne..

te gebruiken bij

Bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

- Overgevoeligheid voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. - Dit middel is niet geschikt voor kinderen jonger dan 6 jaar.

dosering

  • 6 – 9 jaar: ½ tablet per keer, maximaal 4-6 keer per dag;
  • 9 – 12 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 3-4 keer per dag;
  • 12 – 15 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 4-6 keer per dag.
  • - De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor de jongste kinderen in de betreffende leeftijdscategorie.
  • - Na langdurig gebruik van 3 tot 4 gram paracetamol (= 6 tot 8 tabletten) per dag is leverbeschadiging mogelijk. Ook na gebruik van 6 gram paracetamol (= 12 tabletten) ineens is leverbeschadiging mogelijk.
  • - Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
  • - Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
  • - De aangegeven dosering niet overschrijden.
  • - Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.
  • - Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.
  • De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de volgende
  • situaties:
  • - volwassenen die minder dan 50 kg wegen
  • - milde tot matige leverinsufficiëntie, syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische geelzucht)
  • - uitdroging
  • - chronische ondervoeding

627230