Advil Liquid caps 200 mg

20 stuks
5.44
20 stuks

Elke met vloeistof gevulde capsule bevat 200 mg ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die ‘niet-steroïde anti-inflammatoire middelen’ (NSAID’s) worden genoemd. Deze middelen verlichten pijn en verminderen ontsteking, zwelling en koorts. Advil Liquid-Caps 200 is bedoeld voor de verlichting van lichte tot matige pijn, waaronder reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, voor de verlichting van koorts en de symptomen van verkoudheid en griep.

  • Meer info? Bekijk hieronder de productinformatie
  • Persoonlijk advies nodig? Bel gratis: 0800-4040017. Wij zijn bereikbaar van ma t/m zo van 08.00 - 22.00.
  • http://www.thuisarts.nl/
  • Wij adviseren u alleen tot aanschaf en gebruik van een zelfzorgmedicijn over te gaan indien u goed geïnformeerd bent. De informatie op ah.nl vervangt niet het individueel advies van een arts, apotheker of drogist. Voor de volledige consumenten-informatie van een zelfzorgmedicijn, verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant, zoals goedgekeurd door het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen. AH biedt deze verwijzingen, zoals het CGB, als service aan. AH is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aldaar aangeboden informatie. Er geldt voor dit product een maximum van 3 stuks per bestelling.

omschrijving

  • Lees voor gebruik de bijsluiter. Buiten het bereik en zicht van kinderen houden. Vanaf 12 jaar.

samenstelling

Werkzame stof: ibuprofen 200 mg

te gebruiken bij

Gebruik: 6-8 uur tussenpozen aanhouden, innemen met water, niet kauwen -Bij zwangerschap: Overleg arts, gebruik eerste 6 maanden -Bij borstvoeding: Ja -Gebruiken bij: Lichte tot matige (reumatische)pijn, spierpijn,menstruatiepijn en migraine. -Niet gebruiken bij: Intolerantie bepaalde suikers en noten of soja allergie. Kan vruchtbaarheid beïnvloeden. Voor 12-18 jaar niet langer dan 3 dagen gebruiken. Ouder dan 18 jaar niet langer dan 10 dagen gebruiken. -Bezoek dokter: Als u langer dan 2 weken pijnklachten heeft. Als u al langer dan een week griepverschijnselen heeft die niet verbeteren. Als u 3 dagen per week of vaker pijnstillers nodig heeft tegen hoofdpijn. Als u een NSAID gebruikt en last krijgt van uw maag en/of donkerzwarte ontlasting krijgt. Als u meer dan 5 tabletten paracetamol per dag nodig heeft, gedurende meer dan 2 weken.

waarschuwingen en gebruiksbeperkingen

Overleg eerst met uw huisarts voordat u dit middel gaat gebruiken: Als u een hart-of vaatziekte heeft. Als u een maag- of darmaandoening heeft, of een verhoogd risico op maagproblemen. Als uw nieren minder goed werken dan zou moeten (verminderde nierfunctie). Als u astma heeft. Als u zwanger bent. Als u psoriasis heeft. Als u andere geneesmiddelen gebruikt. Als u ouder dan 70 bent.

dosering

  • Dosering: 1-2 -Max. Dagdosering: 6 -Leeftijd: vanaf 12 jaar

Bewaren beneden 25 graden. Niet te gebruiken na de uiterste houdbaarheidsdatum.

541925